KONST / Litografier / Färglitografi 14193473
*
nr 1419 3473
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
MEH. Signerad, numrerad 20/85, daterad -84. Färglitografi, bildmått: 42x29, yttermått inklusive ram: 62x45 cm
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 september 2021
kl 20:50:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/9 16:49:50
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Stefan W Igelström
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.
Läs mer om Stefan W Igelström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad meh stefan w igelström svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5302 Färglitografi
Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Fruktkorg, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:59
-
5305 Färglitografi
Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:59
-
5303 Färglitografi
Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Signerad, f..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:41
*
Stefan W Igelström
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.
Läs mer om Stefan W Igelström
nr 1419 3473
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
MEH. Signerad, numrerad 20/85, daterad -84. Färglitografi, bildmått: 42x29, yttermått inklusive ram: 62x45 cm
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 september 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/9 16:49:50 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Stefan W Igelström
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.Läs mer om Stefan W Igelström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad meh stefan w igelström svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5302 Färglitografi
Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Fruktkorg, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:59 -
5305 Färglitografi
Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:59 -
5303 Färglitografi
Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Signerad, f..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:41